Twinson Ploty

Systém oplotenia Twinson Fencing

Dobré Terasy

Ploty twinson ako okrasa pre záhradu

Systém oplotenia Twinson Fencing využíva terasové dosky Twinson O-terrace, a tým aj všetky výhody, ktoré materiál Twinson ponúka. Terasové dosky sú vyrobené z kompozitného materiálu Twinson vo vyváženom pomere oboch zložiek – 50 % dreva s certifikáciou PEFC a 50 % PVC. Spojením oboch materiálov získava Twinson to najlepšie – prírodný vzhľad, hrejivý pocit z dreva a trvanlivosť PVC spolu s jeho minimálnymi nárokmi na údržbu. Vďaka svojmu vzhľadu splynie plotový systém Twinson Fencing dokonale s vašou záhradou a výborne sa hodí hlavne v kombinácii s terasou zo systémov Twinson O-terrace alebo Twinson O-terrace+.

Materiál Twinson má dlhú životnosť a nízke nároky na údržbu ako PVC. Uchováva si svoju pevnosť a následkom vystavenia vonkajším vplyvom postupne získava prírodnú patinu. Tento systém nevyžaduje pravidelné natieranie alebo morenie. Dosky nepraskajú, neoddeľujú sa z nich triesky, netvorí sa na nich pleseň, sú UV stabilné a odolné proti hmyzu. Náhodné škvrny stačí rýchlo vyčistiť a jediné, čo je pravidelne vyžadované, je jednoduché čistenie tlakovým čističom.
Twinson Fencing vyniká jednoduchou inštaláciou na princípe skladačky. V ponuke sú 2 varianty sád pre výšku 1,15 m a 1,85 m.
Systém oplotenia Twinson je k dispozícii v 8 farebných variantoch dosiek. Vybrať si môžete z odtieňov vlašský orech, oliva, lieskový orech, kôra, kameň, marhuľa, rašelina a tmavé drevo.