Twinson Obklady

Vonkajšie obklady Twinson O – Wall

Dobré Terasy

Twinson Obklady

Systém vonkajších obkladov Twinson O-Wall nahrádza predchádzajúcu generáciu vonkajších obkladov Twinson O-Face a prináša celú radu nových vylepšení. Systém O-Wall ponúka všetky výhody materiálu Twinson firmy Deceuninck a je vhodný najmä na elegantné ukončenie zaizolovanej vonkajšej fasády alebo ukončenie štítu.
Komôrkové obkladové dosky majú veľmi vysokú pevnosť, vďaka tomu je možné montovať podkladové rošty v rozpätí až 50 cm a inštalácia fasádnych obkladov je tak veľmi rýchla.

Systém O-Wall je perfektným riešením pre zakrytie zateplenej fasády. Integrovaný systém ventilácie zaisťuje odvádzanie vlhkého vzduchu za obložením a prispieva tak k zdravému prostrediu vo vnútri budovy. Obkladové dosky sú veľmi ľahké, takže vyvíjajú na vnútornú stenu alebo drevenú konštrukciu len mierny tlak a systém možno preto nainštalovať bez úpravy základov budovy. Široká škála ukončovacích profilov poskytuje krásne a zároveň diskrétne ukončenie.

O-Wall je robustný systém s prírodným vzhľadom. Obkladové prvky O-Wall majú minimálne nároky na údržbu a sú k dispozícii v 3 prírodných farbách, ktoré starnú ako kvalitné drevo a prepožičiavajú budove elegantný vzhľad, ktorý pretrvá roky. Vonkajšie obloženie stien O-Wall môže byť súčasťou celkovej koncepcie izolácie alebo jednoducho fungovať ako povrchová úprava. Obklady O-Wall sú vhodné nielen pre obloženie vonkajších stien, ale aj arkierových a strešných okien a odkvapov.

Systém O-Wall je vyrobený z materiálu Twinson firmy Deceuninck, čo je najmodernejší jednozložkový materiál vyrobený z dreva a PVC. Materiál Twinson kombinuje prírodný vzhľad a pocit, ktorý ponúka drevo, a nízke nároky na údržbu a odolnosť, ktorými sa vyznačuje PVC. Materiál Twinson má certifikát PEFC, je 100% recyklovateľný, a súčasne je to alternatíva k tropickému tvrdému drevu šetrná k životnému prostrediu. Je vodovzdorný a netvorí triesky. Jeho odolnosť a prírodný vzhľad z neho robí ideálny materiál pre vonkajšie aplikácie, ako sú záhradné cestičky, átria, terasy, okraje jazierok a bazénov a vonkajšie obklady stien.