Twinson Terasy

Twinson O – Terrace

Dobré Terasy

Terasy šetrné k životnému prostrediu

Twinson O-Terrace je vyrobený z dreva a PVC. Spojením výhod oboch materiálov v jeden Vám Twinson dáva to najlepšie z oboch – prírodný vzhľad, hrejivý pocit z dreva a trvanlivosť PVC spolu s jeho minimálnou údržbou. Vďaka svojmu prírodnému vzhľadu splynú terasové dosky
O-Terrace dokonale s Vašou záhradou.

Twinson O-Terrace zaručí, že Vaša terasa zostane nezmenená po dlhú dobu. Dosky sa neštiepia, nekrútia a odolávajú parazitom a vode. Ich nespornou výhodou sú minimálne nároky na údržbu a tiež jednoduchá montáž. Terasové dosky Twinson sa totiž vďaka skrytému systému nerezových spojok pripevnia na dopredu pripravený rošt a ľahko začistia soklovou krycou lištou.

Dosky Twinson, určené pre terasy, sú stopercentne recyklovateľné – sú teda alternatívou k tvrdému drevu a navyše šetria životné prostredie. Zatiaľ čo tvrdé drevo sa ťaží v dažďových pralesoch, Twinson obsahuje drevo borovice, ktorá vyrastá v lesoch, ktoré sú priebežne doplňované novou výsadbou.
Terasy Twinson sú k dostaniu v 8 farebných kombináciách. Vybrať si môžete z mandľovo béžovej, olivovo zelenej, broskyňovo hnedej, lieskovcovo hnedej, kôrovo hnedej, mačinovo hnedej, sladkodrievkovo čiernej a kamenno šedej.
Odporúčaná maloobchodná cena terasových dosiek z materiálu Twinson je úplne porovnateľná s cenami kvalitného exotického dreva. Vďaka unikátnym vlastnostiam materiálu Twinson ale môžete celkom zabudnúť na dodatočné náklady za penetračné a ochranné oleje a nátery. Twinson je prakticky bezúdržbový a trvanlivý materiál s garanciou 25 rokov.